Ups !
logo

Hakkımızda

Ankara Pursaklar’da 2008 yılından bugüne, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız, sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almaya çalışmaktadır.

Başta kanepe ve koltuk takımları olmak üzere, yatak, baza, ev tekstili ve modüler (yatak odası, genç odası, yemek odası, vestiyer, tv sehpaları, bilgisayar masaları…) ürünleriyle kendini kanıtlamıştır.

Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen Ersa AVM , mevcut teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir.

MİSYON

Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir referans kuruluş olmak.

VİZYON

Sektörde tek rakibi kendisi olan,dünya markası,referans kuruluş olmak.

KALİTE POLİTİKASI

Daima yüksek kaliteden taviz vermeden, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişmeyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız için, “Müşteri Memnuniyeti”ni her zaman ön planda tutmak ve Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak.